Youtube Paketleri
Youtube'da Profesyonel bir hizmet için bizi tercih edin. TakipciKusu ile başarıya ulaşın...
TakipciKusu Youtube Paketleri
Youtube'da kalite dolu, güvenilir paketlerimiz ile kendinizin kanalı veya işletmenizin kanalını ön plana çıkartacak hizmetler sağlıyoruz.
Abone Satın Al
Short İzlenme Satın Al
İzlenme Satın Al
Beğeni Satın Al
4000 Saat İzlenme Satın Al
Yorum Satın Al
Paylaşım Satın Al
Fenomen Paket Satın Al
Adwors İzlenme Satın Al
Youtube Dislike Satın Al
Yorum Beğenisi Satın Al
Size Özel Fiyatlar
Tüm ihtiyaçlarınız için size en iyi paketleri sunuyoruz. Kişisel Instagram veya şirket hesabınız için beğenip satın almak istiyorsanız, size uygun bir şey bulacaksınız.
Bir kerelik ödeme yaparak Instagram ihtiyaçlarınızı anında karşılayın ve ödeme yapıldıktan hemen sonra teslim alındıklarını izleyin.
... ve daha fazlası!
 • Türk / Yabancı Seçimi
  Youtube paketlerimizde satın almış olduğunuz kişilerin cinsiyetlerini seçme imkanı tanıyoruz.Kaliteli hesaplarımız ile sizlerin hesaplarını uçuruyoruz.Yabancı aboneler satın alımlarında Abonelerinizi yabancı olduğu için global pazarda yükselmeye başlayabilirsiniz.Fakat bu durum çok zordur.Global pazarda milyarlarca insan olduğu için kitlenizi büyütmeniz yavaşlayabilir. Fakat Türk seçimi yaptığınızda hesaplarınız türk hesaplar olacağı için pazarınız Türkiye olacak.Bu sayede daha az pazara kullanıcı ile yarışmış olacaksınız.Bu durum hesabınıızın yükselmesine yardımcı olacaktır.Destek ekibimizin yardımları ile hesabınızın kalitesinin büyümesini kolaylaştırın.TakipciKusu olarak bütün müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.14 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin hesaplarının kalitesini arttırıyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti her şey'den değerlidir.
 • Cinsiyet Seçimi
  İnsanlar, Youtube hesaplarının büyümesi için çeşitli yollara başvurmak zorunda kalıyorlar.Genellikle hesaplarının hedef kitlesiyle ilgili bir strateji geliştirirler. Bir oyun hesabı sahibiyseniz, abone ve beğeni satın alarak oyun sektöründe ileri gelen bir hedef kitle seçebilirsiniz.Cinsiyet seçimi oldukça önemlidir.Hedef kitlemenize olanak sağlayan bu durum youtube adresinizin büyümesine katkı sağlar , fakat hesabınızın sadece abone ve beğeni satın alarak büyümesi zordur. Günlük olarak büyümesi için kaliteli içerikler paylaşmanız da önemlidir.Bu olay hesabınızın keşfete düşme ihtimalini artırmak için bir araçtır ancak bu hizmetleri alırken güvenilir bir hizmet sağlayıcısı seçmek önemlidir. TakipciKusu güvenilir ve sektöründe en iyisidir.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Youtube hesabınızın 100k takipçisi var ve izlenme sayılarınız çok mu düşük ?, bu durumun anlamı algoritma sizleri saf dışı bırakmıştır.Saf dışı kalmamak için izlenme satın alarak hedef kitlenize hem içeriklerinizin ulaşması hem'de algoritmanın sizleri içine alması için gereklidir. Etkileşimlerini artırmak isteyenlerin en çok kullandığı bu yöntem sayesinde keşfet algoritmalarına girmek için izlenme oranlarınıza göre izlenme sağlayarak kitlenizi büyütebilirsiniz. Bu neden ile abone ve beğeni satın alırken dikkat etmelisiniz.Kitleniz çok olarabilir ama izlenme sayılarınız düşük ise bu sizler için hiçbir önem taşımaz.,Ayrıca, orantılı bir şekilde abone ve izlenmelerin artması , hesabın organik bir şekilde büyümesine ve organik olarak görüntülenmesine yardımcı olur.TakipciKusu sayesinde sizler hesaplarınızı büyütüyor.Ve para kazanmaya başlıyorsunuz.
 • Profesyonel Destek
  Profesyonel bir hizmeti sizlere sunarken bunun yanında sizlere özel destek ekibi kurduk.Takipçi sayılarınızı yükseltmek için paket satın almadan canlı destek ekibimize bağlanıp en sizler için en iyi paketi seçebilirsiniz.Abone satın almak, sosyal medya hesabınızın organik büyümesine yardımcı olur ve hesabınızın spam veya sahte takipçilerle dolu olması riskini azaltır.Ekibimiz tamamen profesyoneldir.14 yıllık hizmetimizi takipcico'dan alabilirsiniz.zSadece abone sayılarınızı yükseltmekle kalmaz.Aynı zamanda, sosyal medya hesabınızın daha büyük bir kitleye ulaşmasına yardımcı olur. Bu da, işletmenizin ve kişisel markanızın itibarını artırabilir ve Sosyal medya hesaplarınızın büyümesine ve keşfete düşürülmesine sebep olabileceği gibi yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olabilir.TakipciKusu ekibi sizler için en iyi hizmeti sunuyor.Sizlere en iyi hizmeti vermek için toplandık.
 • Hızlı İletişim
  Paket satın alan veya almayan müşterilerimizin hespalarında abone sayısını artırmak için yaptığımız çalışmalarda, paket alsanız'da almasanız'da ekibimiz'den 7/24 destek alabilirsiniz. Canlı destek hattımız , müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an bize ulaşmasını sağlıyor.Sorularını yanıtlamak için her zaman hazır bulunuyoruz. Bizler, youtube adreslerinizin yükselmesi için yüksek kaliteli aboneler ve izlenmeler sağlıyoruz. Bu sebep ile işimizi tutkuyla yapıyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce geliyor.TakipciKusu ekibi sizlere her türlü destek sağlar.
 • Telafi Paketi
  Bu hizmeti çoğu firma vermemektedir, satın aldığınız paketin bir kısmının hesabınızdan eksildiği durumlarda,eksilen duruma göre telafi yapmak için sunulur. Örneğin, bir youtube adresiniz var ve bu hesaba abone satın almak istiyorsunuz.Hesabınız'da 100 abone var iken aldığınızda 5k oldu ve 1 hafta sonra düştü ise sizlere telafiniz yapılıyor.Ekstra ücret ödemenize gerek kalmıyor.Bu durumda, Telafi Paketi devreye girer ve kaybedilen abone ,izlenme veya beğenilerin yerine tekrardan telafi yapılır. Telafi Paketi, bazı sitelerde paralı olarak sunulurken, TakipciKusu'da ek bir ücrete istenmez.Hesabınız için ekibimiz ile görüşmek sizler için en olumlu yol olacaktır.Canlı destek hattımıza ulaşın ve Paketlerimiz hakkında bilgi alın ! TakipciKusu tamamen güvenilirdir yıllardır sektörün 1. olarak yer almaktadır.
 • Yavaş Gönderim
  Youtube abone satın almak, kullanıcıların kullandığı bir yöntemdir.Sosyal medya hesaplarının abone ve beğeni sayısını hızlı bir şekilde artırmak isteyenler için popüler bir yöntemdir. Ancak, bu paket gönderimleri aktif kullanıcılar kullanarak gerçekleştirilir. Bu nedenle, yavaş takipçi gönderimi hem organik bir şekilde gerçekleşen doğal bir yükseliş yöntemidir.Hem de yavaş gönderim algoritmalara yakalanmamak için çok önemli bir yöntemdir.Bu yöntemi anlatmak gerekir ise günler içerisinde yavaş gerçekleşen ve gerçek insanlar tarafından yönetilen hesaplardan gelen abone ve beğenilerin yavaş yavaş eklenmesidir. Bu yöntem, organik bir yükseliş artışı elde etmek için çok önemlidir ve birçok fayda sağlayabilir.Sizlere organik bir şekilde yükseliş sunuyoruz.
 • İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  TakipciKusu ekibi ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.Sizlere anında işlem başlatma hizmeti ve anında iptal hizmeti sunuyoruz.İstediğiniz anda aldığınız hizmeti iptal edebilirsiniz.Hiçbir anlaşma yok siparişinizi istediğiniz canlı desteğe bağlanarak işleminizi durdurabilirsiniz.Kullanıcıların en iyi hizmeti alması için kurulan TakipciKusu sizler için en iyi youtube hizmeti'ni sunuyor.Canlı desteğe bağlandığınızda aldığım paketi iptal etmek istiyorum dediğinizde ekibimiz sizlere hiçbir olumsuz dönüş yapmadan işleminizi sonlandıracaktır.Dediğimiz gibi hiçbir anlaşma yok sizlerin madur olmamaları için çabalıyoruz.Bugün'e kadar hizmetimizi beğenmeyen hiçbir kullanıcı olmamıştır.Eğer hizmetimizi beğenmediyseniz siparişinizi iptal edebilir.Veya hizmetimizi beğendiğinizde işlemlere sorunsuz şekilde devam edebilirsiniz.Size en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalışan profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Senenin 365 günü, 7/24 hizmetiniz'de olan TakipciKusu.Canlı destek, whatsapp numaramız ve telefon numaramız ile bizlere dilediğiniz zamanlarda ulaşabilirsiniz..
Müşterilerimizin Değerlendirmeleri
4.69 (690 Oy Üzerinden )
4.69 5 1 16 Instagram Takipçi Satın al
50 Ücretsiz Beğeni ile Hizmetimizi Deneyin!
Sadece kullanıcı adınızı yazarak test edin. Giriş yada şifre gerekmez!