Tiktok Paketleri
Tiktok'da Profesyonel bir hizmet için bizi tercih edin. TakipciKusu ile başarıya ulaşın...
TakipciKusu Tiktok Paketleri
Tiktok'da kalite dolu, güvenilir paketlerimiz ile kendinizin kanalı veya işletmenizin kanalını ön plana çıkartacak hizmetler sağlıyoruz.
Takipçi Satın Al
İzlenme Satın Al
Beğeni Satın Al
Oto. Beğeni Satın Al
Yorum Beğenisi Satın Al
Canlı Yayın İzlenme
Yorum Satın Al
Oto. İzlenme Satın Al
Paylaşım Satın Al
Fenomen Paketleri
Size Özel Fiyatlar
Tüm ihtiyaçlarınız için size en iyi paketleri sunuyoruz. Kişisel Instagram veya şirket hesabınız için beğenip satın almak istiyorsanız, size uygun bir şey bulacaksınız.
Bir kerelik ödeme yaparak Instagram ihtiyaçlarınızı anında karşılayın ve ödeme yapıldıktan hemen sonra teslim alındıklarını izleyin.
... ve daha fazlası!
 • Türk / Yabancı Seçimi
  Tiktok son zamanlarda sosyal medya platformları arasında patlamış ve mükemmel bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır.Kullanıcılar her sosyal medya platformunda olduğu gibi beğeni,abone,takipci,yorum gibi özellikler bulundurmaktadır.Kullanıcılar bu özelliklerinin yükselmesi için çabalıyorlar.Sizlere sunduğumuz Türk ve yabancı seçim özelliği ile hedef kitlenizi seçebilirsiniz.Kullanıcılar genellikle yabancı takipçiler satın alıyor Sonrasında bu durumun anlaşılmaması için Türk takipçi satın alıyor.Bu durum tiktok algoritması tarafından yakalanmıyor.Bu durumu sizler seçiyorsunuz.İster yabancı takipçi ister Türk takipçi seçip.Paketinizi seçerek hesabınızın takipçi ve beğeni sayılarını arttırın.Türk takipçiler hesabınızın tiktok algoritmasında türkiye'deki kullanıcılara hitap etmesini sağlar.Ve bu kitleye sahip olunmasını sağlayabilir.Türkiye' de daha fazla görünürlük sağlayabilirsiniz.Yabancı takipçiler global çapta satın alınan takipçilerdir.Sizlere hiçbir yerde olmayan seçenekler sunuyoruz.
 • Cinsiyet Seçimi
  TakipciKusu sayesinde seçtiğiniz cinsiyetler ile işlemlerimiz başlamaktadır.Cinsiyet seçimi birçok sosyal medya platformları için önemlidir.Ve discover (keşfet) gibi özelliklere sizlerin videolarınızın, içeriklerinizin düşmesini sağlayabilir.Hesabınıza tamamen organik bir şekilde işlemler uygulanır. Sektöründe en iyi konumda olan TakipciKusu sizler için en iyi hizmeti sunuyor.Bazı firmalar bizlerden görerek bu özelliği eklediğini belirtmek isteriz.Bazı kullanıcılar bu durumu anlamıyorlar.Ama keşfete düşme olasılığınız çok fazla.TakipciKusu başarısının arkasında yeni özellikler getirmesi ve yenilikçi olmasıdır.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Tiktok'ta paylaşım yaptığınızda bir anda paylaşımlarınız keşfet'e düşssün mü istiyorsunuz.O zaman doğru yerdesiniz.Paylaşımlarınızın keşfete düşmesi için bazı trikler vardır.Bunlardan bazıları beğeni sayıları,takipçi sayınız ve bu duruma bağlı olarak keşfete düşebilirsiniz.Hesabınız keşfet'e düştüğü anda bir çok organik takipçi ve beğeni ile hesabınızın izlenme oranları muhteşem bir seviye'de artacaktır.Ortanlı izlenme önemlidir.Örneğin 100k takipçiniz var fakat izlenmeleriniz 1k ise tiktok algoritması sizleri keşfet'e düşürmez bu durumda hem tiktok takipçisi hem de izlenme satın alarak algoritma'ya karşı kendinizi organik bir hesap gibi gösterebilirsiniz..
 • Profesyonel Destek
  14 yıldır sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Canlı destek hatlarımız 7 gün 24 saat açıktır ve herhangi bir sorun yaşadığınızda veya sorunuz olduğunda ekibimiz en hızlı şekilde yanıt verecektir. Ayrıca, Whatsapp üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimizin hızlı olmasının yanı sıra, en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Bu nedenle, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için her zaman hazırız.
 • Otomatik Algılama
  TakipciKusu üzerinden alım yapacağınız tiktok paketlerimiz veya diğer sosyal medya platformları için yapılan hizmetler,bankamızla entegretili bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede alacağınız hizmetin ödemesini yaptıktan sonra gelişmiş sistemimiz hızlıca sipariş etmiş olduğunuz paketi işleme koyar ve organik ve güvenli olacak şekilde teslimatını gerçekleştirir.Müşteri yoğunluğundan ve büyük takipçi siparişlerinden kaynaklı yoğunluk oluşabilmektedir. Bundan kaynaklı bekleme sürenizin artması durumunda bu durumu hemen whatsapp hattı üzerinden veya müşteri temsilcimiz'e lütfen durumu belirtin, Sizlere öncelik tanıyıp hediyeli bir işlem gerçekleştirilsin..
 • Telafi Paketi
  Telafi paketinin amacı herhangi bir düşüş sağlandığında sizlerin tiktok takipçi sayınızın düşüş veya beğenilerinizin düşüş yaptığı durumlarda.Bizlere bilgi sağladığınız'da Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.Hesabınıza gerekli telafi paketi uygulanmasını isteyin.Hesabınızın tamamen organik bir şekilde kalitesi yükseltiyoruz.Herhangi bir düşme durumunda Canlı destek, whatsapp hattı veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilir ve işlemlerinizin tamamlanmasını isteyebilirsiniz.İşlemleriniz Anında başlatılır ve telafiniz yapılmaya başlar.Diğer firmalar belirli bir süreden sonra telafi yapmayabilir. TakipciKusu olarak bizler müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz en iyi tiktok takipçi satın al hizmetini alması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.
 • Yavaş Gönderim
  Hesaplarınız durmadan kısıta'mı giriyor ozaman o işlem sağlayıcısından hemen ayrılın ve TakipciKusu'yu seçin.Hesaplarınızın kısıta girme sebebi 1 saniye'de fazla işlem yapılmasıdır. Tiktok algoritması bu durumu anlayıp hesabınıza erişim engeli gibi engeller getirebilir.Hesaplarınızın herhangi bir kısıtlamaya girmemesi adına yavaş gönderimler ile hesaplarınızın kalitesini bozmamış oluyoruz.Takipçi ve beğeni sayılarınızın azalmaması için sizlere yavaş işlemler sağlıyoruz.Yavaş işlemler sayesinde hesabınız kısıtlamaya girmiyor ve düşüş yaşanmıyor. Sizler'de paketlerimiz'e girerek veya canlı destek hattımıza bağlanarak detaylı bilgi alabilirsiniz .Tiktok hesaplarınızın kalitesini Yükseltin !
 • İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  Bir paket mi satın aldınız ve bu işlemi durdurmak mı istiyorsunuz.Yapmış olduğumuz hiçbir anlaşma yoktur, dilediğiniz zaman paket işlemlerinizi durdurabilirsiniz. Yapmanız gereken .Bu işlemi durdurmak için canlı destek veya whatsapp iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.Paketlerinizi iptal etmek istediğiniz'de sizlerden hiçbir açıklama beklenmeden işleminiz durdurulur.Müşteri memnuniyeti ile sektör de 1. sırada yer alan TakipciKusu kullanıcıların hesapları için her şeyi yapıyor.Hesaplarınızda bir sorun olduğunda gönderim durdurulur ve işlemin devam etmesi için sizden onay alınır ve devam edilir. Eğer istemez iseniz ekibimiz'den iade talep edebilirsiniz.
Müşterilerimizin Değerlendirmeleri
4.69 (690 Oy Üzerinden )
4.69 5 1 16 Instagram Takipçi Satın al
50 Ücretsiz Beğeni ile Hizmetimizi Deneyin!
Sadece kullanıcı adınızı yazarak test edin. Giriş yada şifre gerekmez!