Trusted by thousands of customers

Millions of likes delivered

Unique features for your account growth

kalp kalp kalp kalp kalp kalp

Instagram Görüntülenme Satın Al

Güvenilir ve Hızlı işlemler ile kurumsal hizmetin tadına varın.
TakipciKusu gerçek hesaplardan hoşlanır!
Yüksek kaliteli ve satın alınan pakette belirtilen hesap türü ne ise sadece o türden hesaplarla işlem yapılır. Bot aldıysanız bot, gerçek aldıysanız gerçek, bayan takipçiler satın aldıysanız sadece bayan gönderimi yapılır..
 • 1000 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  5 TL

  Satın Al
 • 2500 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  10 TL

  Satın Al
 • 5000 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  20 TL

  Satın Al
 • 7500 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  25 TL

  Satın Al
 • 10000 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  30 TL

  Satın Al
 • 20000 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  59 TL

  Satın Al
 • 50000 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  99 TL

  Satın Al
 • 100000 Instagram Video Görüntülenme Hizmeti
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Gerçek
  ✓ Şifre gerektirmez
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ 7/24 Sipariş Sonrası Destek
  149 TL

  Satın Al
... daha fazlasına mı ihtiyacınız var?!
 • Türk Yabancı Seçimi
  Türk / Yabancı Seçimi
  Instagram'da türk ve yabancı seçimi oldukça önemli bir konudur.instagram görüntülenmeleri çok önemlidir. Kullanıcıların yabancı veya türk olması algoritmaya göre ülke bazlı sizleri öne taşımaktadır. Instagram'da eğer Türk seçimi yaparsanız. Türkiye'de faaliyet gösteriyor iseniz Türk izlenme almanız gereklidir.Türk izlenmeler sizleri keşfete taşıyarak kitlenizi büyütmenize ve algoritma'da Türk kullanıcıların önüne geçirmeye başlar. TakipciKusu olarak sektör'de 1 numarayız. Sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Sektör'de çoğu firma böyle bir seçim yaptırmıyor. TakipciKusu sizler için en iyi hizmeti ve en kaliteli hizmeti sunuyor.
 • Cinsiyet Seçimi
  Cinsiyet Seçimi
  Instagram görüntülenme'si önemlidir . Cinsiyet seçim durumu çoğu firmada bot hesaplar tarafından yapılmaktadır. TakipciKusu'da işlemleriniz tamamen organik'tir.Tamamen Türk kullanıcılardan instagram görüntülenme sahibi oluyorsunuz. Cinsiyet seçimi ise çok algoritma'ya göre hangi cinsiyet'e hitap edeceğinizi anlamaya sağlar.Bir butik sahibi iseniz bayan görüntülenme alabilir ve kitlenizin bayan olmasını sağlayabilirsiniz. Erkek kullanıcılar için örneğin araçlar ile ilgili paylaşımlar yapıyorsanız. Erkek görüntülenme satın alarak içeriğinizin erkek kullanıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Orantılı İzlenme Sayısı
  Instagram hesaplarınız için izlenme veya görüntülenme satın aldığınız'da takipçi sayınız eğer çok düşük ise bu olay instagram veya diğer kullanıcılar tarafından ayırt edilir ve hesabınıza görüntülenme veya izlenme satın aldığınız anlaşılır. Bu durumun anlaşılmaması için orantılı bir yükselme yapmalısınız. Takipçi sayınızı arttırmak için çeşitli içerikler paylaşarak. Kitlelerinizi büyütebilirsiniz. Veya Takipçi satın alarak kitlelerinizi büyütebilir ve izlenme satın alabilirsiniz. Bu şekilde hesabınız organik bir hesap gibi görünecektir.Hesabınız yapmanız gereken en iyi şeyi canlı destek ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Ve size en iyi hizmeti seçmenize yardımcı olacaklardır.
 • Profesyonel Destek
  Profesyonel Destek
  TakipciKusu ekibi olarak profesyonel bir hizmet sunuyoruz.Destek ekibimize soracağınız her soru anında yanıtlanır. Ve dilediğiniz hizmet sizlere sunulur. Destek ekibimizin sizler için sunacağı birçok paket ile Instagram hesabınızı yükseltmenize yardımcı oluyoruz.Instagram hesabınız için en uygun paketimizi canlı destek ekibine sorabilir ve sizlere ve bütçenize en uygun paketimizi inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu paketlerimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen canlı destek ekibine bağlanın veya paketlerimizi satın alın !
 • Otomatik Algılama
  Instagram gönderilerinizi sistemimiz tarafından otomatik bir şekilde algılıyoruz.Ve hep satın almanız gerekmiyor. Bütün gönderilerinizi sistemimiz algılıyor. Ve istediğiniz gönderiye instagram görüntülenme satın alıyorsunuz. Instagram hesaplarınız için sizlere en iyi hizmeti sunan TakipciKusu sizlerin instagram üzerinden para kazanmanıza yardımcı oluyor. Görüntülenme satın alarak kitlenizi büyütün ! Otomatik olarak algoritma'ya düşün, sizlerin hiç uğraşmasına gerek yok TakipciKusu gelişmiş sistemleri ile son gönderilerinize 30 saniye içerisinde ulaşıyor ve izlenme gönderiyoruz.
 • Telafi Paketi
  Telafi Paketi
  Telafi paketleri tamamen TakipciKusu sayesinde çıkmış bir hizmettir. Almış olduğunuz herhangi bir hizmetimiz'den dolayı düşüş yaşadığınız'da sistemimiz bu durumu otomatik olarak algıyalarak hesabınıza telafi yapar.Sistemimizin otomatik olarak telafi yapmadığı durumlarda ise canlı destek ve müşteri temsilcilerimize ulaşarak telefinizin yapılmasını talep edebilirsiniz.Sizlerin en iyi hizmeti alması için TakipciKusu ekibi olarak çalışıyoruz. En hızlı şekilde telafiniz yapılır. Sizlerin mutluluğu bizlerin mutluluğudur.
 • Yavaş Gönderim
  Yavaş Gönderim
  Yavaş gönderimler çok önemlidir. Gönderilerinizde ki izlenme sayılarının bir anda yükselmesi hesabınızın spam'a girmesine neden olabilir. Bu durumu yaşamamanız için gönderimlerimizi yavaş yaparak spam'a düşmenizi tamamen engelliyoruz.TakipciKusu sizler için tamamen uygun koşulları sağlayarak hizmet sunuyor. Görüntülenmelerinizin hem organik artmasını hem'de görüntülenme satın alarak hesabınızı büyütebilirsiniz.
 • Paketten Ayrılma
  İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  Almış olduğunuz paketten memnun olmadığınız'da işlemi yarıda sonlandırabiliyoruz. Herhangi bir sözleşme yok ! tek yapmanız gereken canlı destek ekibimize ulaşmak ve işlemin durdurulmasını istediğinizi belirtmek.Canlı destek ekibimiz 7/24 canlı hizmet sunmaktadır. Sizlere anlık hizmet sunuyoruz. Ekibimizden anlık destek alabilirsiniz. TakipciKusu ekibimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bütün Instagram ve diğer hizmetlerimizden faydalanmanız için sizlere en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz.
Müşterilerimizin Değerlendirmeleri
4.69 (690 Oy Üzerinden )
4.69 5 1 16 Instagram Takipçi Satın al
Peki ... Neden İnstagram Takipçi Satın Almalısınız ?
 • Türk Yabancı Seçimi
  İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları Nelerdir?
  İnstagram takipçi satın alınması, sosyal medyada instagram hesabınızın etkileşimi açısından büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğunuz paylaşımların sosyal medyada zirvelere ulaşmasında aktif türk takipçi satın almak paylaşımlarınızın veya Ürününüzün bir çok kitleye ulaşmasında yardımcı olacaktır.Ülkemizin en çok tercih edilen aynı zamanda güvenilen sosyal medya hizmeti kurumsal şirketi olarak, bütün Instagram satın alma işlemlerinize anında ve güvenli bir şekilde teslimat sunmaktayız. TakipciKusu firmasından aldığınız siparişin onaylanmasının hemen ardından anlık olarak aktarım gerçekleşmektedir.Gönderim esnasında bir sorun olması durumunda 7/24 aynı zamanda tatil günleride dahil olmak üzere müşteri temsilcilerimiz daima sizlere en iyi hizmet verebilmek için hazır bulunmaktadırlar.Bu bağlamda,TakipciKusu üzerinden yapacağınız siparişlerinizin güvenle gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. ⦁ Tüm siparişlerinizde Anında Teslimat ve 7/24 Destek! ⦁ 5 Yıllık sektörel tecrübelerimiz ile en iyi ve güvenli hizmeti sunmaktayız!
 • Cinsiyet Seçimi
  İnsanların markanızla ilgili farkındalığını arttırın.
  Belirli bir cinsiyetten işlem yapın.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Takipçilerin kalitesi nedir?
  Takipçi ve beğenilerinizle orantılı izlenmeler alın.
 • Profesyonel Destek
  Hangi Ödeme Seçeneklerini Kabul Ediyorsunuz?
  TakipciKusu firması müşterilerinin her konuda taleplerine çözüm üretebilmek amacıyla, geniş bir yelpazede ödeme kanalları ile birlikte çalışmaktadır. Firmamızdan instagram takipçi satın alırken mobil ödeme seçeneğini, havale veya eft ile banka yoluyla ödeme seçeneğini veya Kredi Kartı ile ödeme yapma seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Bu açıdan ödeme altyapısı olarak Türkiye’nin de önde gelen ödeme aracı olan PayTR ile çalışmaktayız.Satın alma işlemleri esnasında kullanacağınız bilgileriniz kesinlikle ama kesinlikle 3.kişiler tarafından paylaşılamaz.Bu bağlamda TakipciKusu Gizlilik sözleşmesine de göz atabilirsiniz.
 • Neden TakipciKusu'i Seçmelisin?
  Türkiye’de TakipciKusu adını duymamış olan insanların sayısı her geçen gün azalmaktadır. Ülkemiz de bu sektör 5 yılı aşkın bir süredir bulunmaktadır. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek ve yenileyerek şuan geldiğimiz durumumuzda biriken tecrübelerimiz ile sizlere daha güvenli ve daha iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.Yıllardır gelen destekleriniz aynı zamanda TakipciKusu’e duymuş olduğunuz güven bizler için paha piçilemez bir değerdir.
 • Telafi Paketi
  İnstagram Takipçileri Anında teslim Ediliyor Mu?
  Telafi paketi ile düşüşlerin önüne geçin.
 • Yavaş Gönderim
  Instagram takipçilerim düşecek mi?
  Beğenileriniz yavaş gönderim de olabilir !
 • Paketten Ayrılma
  İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  İptal etmenizi engelleyecek bir sözleşme vs yok.
50 Ücretsiz Beğeni ile Hizmetimizi Deneyin!
Sadece kullanıcı adınızı yazarak test edin. Giriş yada şifre gerekmez!