Trusted by thousands of customers

Millions of likes delivered

Unique features for your account growth

kalp kalp kalp kalp kalp kalp

Instagram Fenomen Paketleri Satın Al

Güvenilir ve Hızlı işlemler ile kurumsal hizmetin tadına varın.
TakipciKusu gerçek hesaplardan hoşlanır!
Yüksek kaliteli ve satın alınan pakette belirtilen hesap türü ne ise sadece o türden hesaplarla işlem yapılır. Bot aldıysanız bot, gerçek aldıysanız gerçek, bayan takipçiler satın aldıysanız sadece bayan gönderimi yapılır..
 • Instagram Bronze Kombo Paket
  ✓ 1.000 Türk Gerçek Takipçi
  ✓ 100 Türk Gerçek Beğeni
  ✓ 1.000 Türk Keşfet Etkili İzlenme
  ✓ 100 Türk Hikaye İzlenme
  ✓ 25 Video Kaydetme
  ✓ 1.000 Türk Etkileşim
  ✓ 1.000 Organik Erişim
  ✓ 1.000 Profil Ziyareti
  ✓ 30 Gün Boyunca 30 Paylaşıma
  ✓ Ay Sonunda Otomatik Telafi
  399 TL

  Satın Al
 • Instagram Silver Kombo Paket
  ✓ 2.500 Türk Gerçek Takipçi
  ✓ 250 Türk Gerçek Beğeni
  ✓ 2.500 Türk Keşfet İzlenme
  ✓ 250 Türk Hikaye İzlenme
  ✓ 50 Video Kaydetme
  ✓ 2.500 Türk Etkileşim
  ✓ 2.500 Organik Erişim
  ✓ 2.500 Profil Ziyareti
  ✓ 30 Gün Boyunca 30 Paylaşıma
  ✓ Ay Sonunda Otomatik Telafi
  799 TL

  Satın Al
 • Instagram Gold Kombo Paket
  ✓ 5.000 Türk Gerçek Takipçi
  ✓ 500 Türk Gerçek Beğeni
  ✓ 5.000 Türk Keşfet İzlenme
  ✓ 500 Türk Hikaye İzlenme
  ✓ 100 Video Kaydetme
  ✓ 5.000 Türk Etkileşim
  ✓ 5.000 Organik Erişim
  ✓ 5.000 Profil Ziyareti
  ✓ 30 Gün Boyunca 30 Paylaşıma
  ✓ Ay Sonunda Otomatik Telafi
  1899 TL

  Satın Al
 • Instagram Platinium Kombo Paket
  ✓ 10.000 Türk Gerçek Takipçi
  ✓ 1.000 Türk Gerçek Beğeni
  ✓ 10.000 Türk Keşfet İzlenme
  ✓ 1.000 Türk Hikaye İzlenme
  ✓ 250 Video Kaydetme
  ✓ 10.000 Türk Etkileşim
  ✓ 10.000 Organik Erişim
  ✓ 10.000 Profil Ziyareti
  ✓ 30 Gün Boyunca 30 Paylaşıma
  ✓ Ay Sonunda Otomatik Telafi
  2799 TL

  Satın Al
... daha fazlasına mı ihtiyacınız var?!
 • Türk Yabancı Seçimi
  Türk / Yabancı Seçimi
  Genellikle fenomenler tarafından kullanılan Fenomen paketleri sayesinde sizde fenomen olabilirsiniz.Uygun fiyatlı paketlerimiz ile Türk ve yabancı seçiminizi yapabilirsiniz.TakipciKusu ekibi olarak uygun fiyat uyguladığımız politikalardan biridir. Instagram kullanıcıları fenomen olabilirler. Sadece yapmaları gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Fenomen paketlerimizin içerisinde instagram paketlerimizin çoğu bulunmaktadır.Hizmet verilen kullanıcılarımız şuanda yüksek takipçi sayısına sahip fenomenlerden oluşmaktadır. Global Türk hesaplardan yapılan hizmetlerimizden faydalanmak için hesaplarınızın kalitesi yükselsin ve keşfet'e düşme olanağınız artsın.Sizlerde Fenomen paketlerimizi inceleyerek kitlenizi büyütebilirsiniz.
 • Cinsiyet Seçimi
  Cinsiyet Seçimi
  Aldığınız hizmetlerin cinsiyetlerini kendinizin seçebileceğini biliyormuydunuz ? TakipciKusu sizlere cinsiyet seçimi sunuyor. TakipciKusu tarafından gerçekleştirilen bu özellik ile hesabınızın hangi cinsiyetin önüne çıkacağını siz belirleyin. Erkek kullanıcılara erişim sağlamak istediğinizde fenomen paketimizin içeriğindeki hesapları erkek olarak seçebilirsiniz. Kadın kullanıcılara erişmek istediğinizde cinsiyetleri kadın olarak seçebilirsiniz. Satın aldığınız fenomen paketi sayesinde hesabınızın kalitesini yükseltin! Eğer instagram'da bir mağazaya sahipseniz fenomen paketimiz tam sizlere göre.Instagram hesabınızın büyümesi için toplu paketlerimizi inceleyin. Herhangi bir sorunuz olduğunda destek ekibimiz ile iletişime geçin !
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Orantılı İzlenme Sayısı
  Paylaşılan içeriklerinizde dengeli bir izlenme sayısı önem taşır. Sadece profil ziyareti satın almak, hesabınızın kalitesini artırmak için yeterli olmayabilir.Fakat sizler için geliştirmiş olduğunuz Fenomen paketimiz ile takipçi, beğeni ve orantılı izlenmelerle birleştirerek hesabınızın gücünü arttırıyoruz. TakipciKusu olarak sizlere orantılı hizmet vermek adına fenomen paketlerimizi oluşturduk.Sosyal medya sayfanızın takipçi,beğeni,izlenme gibi verilerini yükseltmek adına bu hizmeti sizlere sunmaktayız.Instagram takipçi satın aldığınızda sadece takipçi yeterli olmayacağı için , fenomen paketimizi almanızı öneriyoruz. Bu işlemler, hesabınızın organik olarak büyümesine katkı sağlayacaktır. TakipciKusu ekibimizle iletişime geçerek takipçi satın almak sizin için en doğru adım olacaktır.
 • Profesyonel Destek
  Profesyonel Destek
  Profesyonel kadromuzla siz değerli müşterilerimizin fenomen paketlerimiz ile instagram hesabınızın yükselmesini istiyoruz.Ekibimiz tarafından geliştirilen sistemler sayesinde spam'a düşme olanağınız tamamen kalkıyor.Her instagram güncellemesi ile güncellenen sistemimiz sayesinde hesabınızın erişim oranı artacak.Hesabınızın kalitesinin yükselmesi adına kaliteli hesaplardan sağlıyoruz. Yapılan işlemlerimizde kişisel veya işletme markalarınızın yeni müşteriler kazanmasına sebep oluyor. Fenomen paketlerimiz için detaylı bilgiyi almak için destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en uygun paketi birlikte seçelim ve işleme alalım.
 • Otomatik Algılama
  Fenomen paketimiz gönderilerinizi en fazla 30 saniye içerisinde erişiyoruz. Fenomen paketlerimizin içerisinde birçok hizmet bulunmaktadır. 4 Adet fenomen paketimiz bulunmaktadır. TakipciKusu ekibinin geliştirmiş olduğu sistem sayesinde hızlı bir şekilde fenomen olma yolunda ilerleyin! Otomatik algılama sayesinde işlemleriniz banka entegreli olarak çalışmakta ve ödemenizi yaptıktan sonra en fazla 30 dakika içerisinde işlemleriniz başlatılacaktır.Bankalar ile entegreli bir şekilde çalışan hizmetimiz ile tüm sosyal medya ödeme işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Müşteri yoğunlunğundan dolayı beklemeniz durumunda işlemlerinizin manuel olarak başlatılması için müşteri hizmetlerimize , whatsapp iletişim hattımıza veya canlı destek ekibimize ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Telafi Paketi
  Telafi Paketi
  Telafi paketi sayesinde aldığınız paketlerde herhangi bir düşüş yaşamadan devam ediyorsunuz. Sistemimiz geliştirildi ve artık herhangi bir düşüş olduğunda bunu 20 saniyeden kısa bir sürede tespit ederek otomatik olarak telafi ediyor. Telafi işlemleri tamamen sistem tarafından gerçekleştirildiği için hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Etkileşim paketiniz ile aldığınız etkileşimleriniz kesilmeden telafi ediliyor ve bu telafiler hediyeli olarak sunuluyor. TakipciKusu sayfasında her zaman olumlu bir deneyim yaşayacaksınız. Eğer herhangi bir telafi işlemi başlamamışsa, destek ekibimize başvurabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmak için Whatsapp ekibi, Müşteri Hizmetleri ekibi ve Canlı Destek ekibimizden oluşan 3 ayrı ekip oluşturduk.
 • Yavaş Gönderim
  Yavaş Gönderim
  Yavaş gönderimler bir instagram hesabı için çok etkili bir yöntemdir.Instagram hesaplarınızın yavaş gönderimler sayesinde iletilen gönderilerin kalıcı olmasını sağlar.İşlemlerinizin kalıcı olarak kalması için 1 ila 2 gün arasında gönderimler devam etmektedir.Hızlı takipçi gönderimler genellikle bot ve sahte hesaplardan oluşmaktadır. Hesaplarımız tamamen organik olarak yönetilmektedir.Hesabınızın organik olarak görünmesi hem görüntü açısından hemde algoritma açısından çok önemlidir.Hesabınızın spam'a düşmemesi için yaptığımız çalışmalarda kaliteli hesaplar kullanılmaktadır.Fenomen paketlerimizi satın aldığınızda yavaş yavaş yükseleceğinize emin olabilirsiniz.
 • Paketten Ayrılma
  İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  TakipciKusu'da hiçbir sözleşme yok , satın aldığınız hizmetlerimizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İşlemlerinizi durdurmak için destek ekibimize talep oluşturmanız gerekmektedir. Açmış olduğunuz taleplerde hesap bilgileriniz ile birlikte iptal oluşturmanız gerekmektedir.Hizmeti iptal etme süreci almış olduğunuz hizmet paketinini büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Ekibimiz gerekli iptal sürecini inceleyerek sizlere en hızlı şekilde dönüş yapacaktır.Whatsapp , canlı destek veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek fenomen paketimizin işlemlerini iptal edebilirsiniz.
Müşterilerimizin Değerlendirmeleri
4.69 (690 Oy Üzerinden )
4.69 5 1 16 Instagram Takipçi Satın al
Peki ... Neden İnstagram Takipçi Satın Almalısınız ?
 • Türk Yabancı Seçimi
  İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları Nelerdir?
  İnstagram takipçi satın alınması, sosyal medyada instagram hesabınızın etkileşimi açısından büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğunuz paylaşımların sosyal medyada zirvelere ulaşmasında aktif türk takipçi satın almak paylaşımlarınızın veya Ürününüzün bir çok kitleye ulaşmasında yardımcı olacaktır.Ülkemizin en çok tercih edilen aynı zamanda güvenilen sosyal medya hizmeti kurumsal şirketi olarak, bütün Instagram satın alma işlemlerinize anında ve güvenli bir şekilde teslimat sunmaktayız. TakipciKusu firmasından aldığınız siparişin onaylanmasının hemen ardından anlık olarak aktarım gerçekleşmektedir.Gönderim esnasında bir sorun olması durumunda 7/24 aynı zamanda tatil günleride dahil olmak üzere müşteri temsilcilerimiz daima sizlere en iyi hizmet verebilmek için hazır bulunmaktadırlar.Bu bağlamda,TakipciKusu üzerinden yapacağınız siparişlerinizin güvenle gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. ⦁ Tüm siparişlerinizde Anında Teslimat ve 7/24 Destek! ⦁ 5 Yıllık sektörel tecrübelerimiz ile en iyi ve güvenli hizmeti sunmaktayız!
 • Cinsiyet Seçimi
  İnsanların markanızla ilgili farkındalığını arttırın.
  Belirli bir cinsiyetten işlem yapın.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Takipçilerin kalitesi nedir?
  Takipçi ve beğenilerinizle orantılı izlenmeler alın.
 • Profesyonel Destek
  Hangi Ödeme Seçeneklerini Kabul Ediyorsunuz?
  TakipciKusu firması müşterilerinin her konuda taleplerine çözüm üretebilmek amacıyla, geniş bir yelpazede ödeme kanalları ile birlikte çalışmaktadır. Firmamızdan instagram takipçi satın alırken mobil ödeme seçeneğini, havale veya eft ile banka yoluyla ödeme seçeneğini veya Kredi Kartı ile ödeme yapma seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Bu açıdan ödeme altyapısı olarak Türkiye’nin de önde gelen ödeme aracı olan PayTR ile çalışmaktayız.Satın alma işlemleri esnasında kullanacağınız bilgileriniz kesinlikle ama kesinlikle 3.kişiler tarafından paylaşılamaz.Bu bağlamda TakipciKusu Gizlilik sözleşmesine de göz atabilirsiniz.
 • Neden TakipciKusu'i Seçmelisin?
  Türkiye’de TakipciKusu adını duymamış olan insanların sayısı her geçen gün azalmaktadır. Ülkemiz de bu sektör 5 yılı aşkın bir süredir bulunmaktadır. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek ve yenileyerek şuan geldiğimiz durumumuzda biriken tecrübelerimiz ile sizlere daha güvenli ve daha iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.Yıllardır gelen destekleriniz aynı zamanda TakipciKusu’e duymuş olduğunuz güven bizler için paha piçilemez bir değerdir.
 • Telafi Paketi
  İnstagram Takipçileri Anında teslim Ediliyor Mu?
  Telafi paketi ile düşüşlerin önüne geçin.
 • Yavaş Gönderim
  Instagram takipçilerim düşecek mi?
  Beğenileriniz yavaş gönderim de olabilir !
 • Paketten Ayrılma
  İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  İptal etmenizi engelleyecek bir sözleşme vs yok.
50 Ücretsiz Beğeni ile Hizmetimizi Deneyin!
Sadece kullanıcı adınızı yazarak test edin. Giriş yada şifre gerekmez!