Trusted by thousands of customers

Millions of likes delivered

Unique features for your account growth

kalp kalp kalp kalp kalp kalp

Instagram Aylık Takipçi Satın Al

Güvenilir ve Hızlı işlemler ile kurumsal hizmetin tadına varın.
TakipciKusu gerçek hesaplardan hoşlanır!
Yüksek kaliteli ve satın alınan pakette belirtilen hesap türü ne ise sadece o türden hesaplarla işlem yapılır. Bot aldıysanız bot, gerçek aldıysanız gerçek, bayan takipçiler satın aldıysanız sadece bayan gönderimi yapılır..
 • AYLIK 1000 INSTAGRAM AKTİF TÜRK TAKİPÇİ
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Türk Kullanıcı
  ✓ Potansiyel Müşteri
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmiyor
  60 TL

  Satın Al
 • AYLIK 2000 INSTAGRAM AKTİF TÜRK TAKİPÇİ
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Türk Kullanıcı
  ✓ Potansiyel Müşteri
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmiyor
  120 TL

  Satın Al
 • AYLIK 3000 INSTAGRAM AKTİF TÜRK TAKİPÇİ
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Türk Kullanıcı
  ✓ Potansiyel Müşteri
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmiyor
  180 TL

  Satın Al
 • AYLIK 5000 INSTAGRAM AKTİF TÜRK TAKİPÇİ
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Türk Kullanıcı
  ✓ Potansiyel Müşteri
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmiyor
  299 TL

  Satın Al
 • AYLIK 7500 INSTAGRAM AKTİF TÜRK TAKİPÇİ
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Türk Kullanıcı
  ✓ Potansiyel Müşteri
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmiyor
  450 TL

  Satın Al
 • AYLIK 10.000 INSTAGRAM AKTİF TÜRK TAKİPÇİ
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Türk Kullanıcı
  ✓ Potansiyel Müşteri
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmiyor
  599 TL

  Satın Al
 • AYLIK 20.000 INSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ
  ✓ %100 Güvenli
  ✓ %100 Türk Kullanıcı
  ✓ Potansiyel Müşteri
  ✓ En Hızlı Hizmet Garantisi
  ✓ Başkalarını Takip Etmeniz Gerekmiyor
  1099 TL

  Satın Al
... daha fazlasına mı ihtiyacınız var?!
 • Türk Yabancı Seçimi
  Türk / Yabancı Seçimi
  Instagram aylık takipçi paketlerimizi satın aldığınızda türk ve yabancı olarak 2 farklı seçim yapabilirsiniz.Yapılan hizmetlerimiz tamamen geliştirilen sistemlerimiz tarafından yapılmaktadır.Yabancı takipçiler genellikle fiyatları çok uygun ve çok fazla kaliteli olmayan hesaplardan oluşmaktadır. Bu hesaplar sizlerin hesabını çok büyütmeyeceği gibi spam'a sokabilir.Türk hesaplar ise kaliteli ve aktif olarak kullanılan hesaplardır.Türk takipçilerin fiyatları genellikle yabancı takipçi'ye göre biraz yüksektir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği seçim ise Türk hesaplardır. Türk takipçiler sayesinde erişimlerinizin yükselmesi çok kolay olacaktır. TakipciKusu olarak sizlerin ve hesabınızın kalitesini yükseltmek için çabalıyoruz.
 • Cinsiyet Seçimi
  Cinsiyet Seçimi
  TakipciKusu olarak almış olduğunuz paketlerimize göre cinsiyet seçimi yapabiliyorsunuz.Kadın kullanıcılar satın almanız sizler için çok mantıklı olacaktır. Instagram hesabınızında kadın takipçiler fazla olduğunda hesabınızın kalitesinin artması çok normaldir. Genellikle kullanıcılar aylık takipçi satın aldıklarında cinsiyetlerinin kadın olmasını tercih eder.Bir işletme hesabıysanız ne satışı yaptığınıza göre seçtiğiniz hesabın cinsiyetini belirlemelisiniz. Gelen takipçilerin erişmek istediğiniz kitleyi belirlemesi gerekmektedir. Sizler alakasız bir kitle seçtiğiniz'de erişimleriniz yükselmeyebilir.TakipciKusu ile erişimlerinizi ve takipçilerinizi yükseltin.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Orantılı İzlenme Sayısı
  Instagram'da takipçi sayısının yanı sıra beğenilerin , yorum,reels gibi hizmetleri satın almak oldukça önemlidir.Bu durum hesabınızın organik olması için gereken bir durumdur.Takipçilerinizin sayısı yüksek olduğunda fakat paylaştığınız içeriklerin beğeni sayılarının düşük olması hesabın organik olmadığı anlamına gelebilir. Bu neden ile sadece takipçi satın almak önemli değildir.Hesabınızın organik görünmesi için diğer paketleri'de satın almalısınız. Bu durum hesabınızın organik olarak görünmesini sağlayacaktır.Orantılı izlenme sayılarını önemsemeniz gerekmektedir.
 • Profesyonel Destek
  Profesyonel Destek
  Profesyonel kadromuz ile müşterilerimize anlık geri dönüşler sağlıyoruz.Vermiş olduğumuz hizmetler tamamen profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Aylık takipçi satın aldığınız'da hesaplarınızın günlük ortalama kaç takipçi kazanacağını hem ekibimiz hem de sistemimiz hesaplar ve 2 hesaplamada karşılaştırılır.Instagram hesabınızın yükselmesi için profesyonel destek sağlıyoruz. Yıllardır sürdürmüş olduğumuz aylık instagram takipçi paketimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemli.TakipciKusu en güvenilir ve en hızlı çözümü sağlayan firmadır.
 • Otomatik Algılama
  Instagram'da otomatik sistemimiz tarafından hesabınız otomatik olarak algılanır.Sistemimizin çalışma prensibi tamamen doğal olacak şekilde ayarlanmıştır.Satın aldığınız aylık takipçilerin hesabınıza eklenme hızı ve sıklığı doğal olmalıdır. Aksi halde algoritma'ya algoritmaya yakalanacaktır. Instagram gibi platformlar, hesapların doğal davranışlarını takip ederler.Takipçi satın alımları yapay davranışları tespit edebilirler. Bu nedenle, takipçi satın alırken, doğal davranışları taklit ederek, hesabınızı risk altına sokmadan organik olarak aylık instagram takipçisi alabilirsiniz.
 • Telafi Paketi
  Telafi Paketi
  Telafi paketimiz TakipciKusu sayesinde geliştirilmiş bir sistemdir.Müşterilerimizin yoğun isteği üzerine instagram aylık takipçi satın al paketimize'de bu sistemi ekledik. Telafi paketimiz aylık takipçi paketimizde bu hizmetimiz aktiftir.Telafi paketi takipçi kaybı yaşandığında sistem tarafından otomatik olarak takipçi göndermesine verilen addır. Telafi paketi hediyeli olarak gönderimler sağlamaktadır. Hesabınızın düşüş yaşamaması adına geliştirdiğimiz bu hizmet hızlı ve anında yansımaktadır. Takipçilerinizin yüklenmediğini düşündüğünüz'de TakipciKusu ekibine bildirebilirsiniz. Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak ekibimizin incelemesini isteyebilirsiniz.
 • Yavaş Gönderim
  Yavaş Gönderim
  Instagram aylık takipçi satın alarak hesabınızın organik olarak yükselmesini sağlayabilirsiniz. TakipciKusu olarak hesaplarınızın yükselmesini sağlıyoruz. Yavaş gönderim hizmetimiz ile gönderilen takipçilerin kalıcı olmasını sağlıyoruz. Aylık periyoda yayılan bu takipçi gönderme işlemleri işlemlerinizin oranik olmasını sağlıyor. Bu durum hesabınızın kalitesini arttırmaya yardımcı olacaktır. Yavaş gönderim hizmeti satın alırken dikkatlii olunmalıdır.Günlük takipçi kazanma süreleri çok önemlidir. Bu nedenle satın almadan önce hizmeti çok iyi kalitede veren TakipciKusu ile işlemlerinize devam edebilirsiniz. Ekibimiz günlük olarak gelecek takipçi sayılarını otomatik olarak ayarlamaktadır.Hesabınız spam'a düşme ihtimali yoktur.
 • Paketten Ayrılma
  İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  TakipciKusu'da satın alınan hiçbir hizmet sözleşmeye dahil değildir.Yaptığınız bütün satın alımları iptal etme yetkisine sahipsiniz. Instagram aylık takipçi satın aldığınız'da verilen hizmetlerin iptali için destek talebi oluşturmanız gerekmektedir.Destek ekibimiz ile iletişime geçerek işlemlerinizin durdurulmasını talep edebilirsiniz.Ekibimiz satın aldığınız paketi inceler ve kontrol sonrası sizlere hızlı bir şekilde dönüş sağlanıyor. Sunmuş olduğumuz bu hizmetimiz ile müşterilerimize esnek ve güvenilir bir hizmet sağlamaktayız. Yüksek paket alımlarında işlemler yavaşlayabilir.
Müşterilerimizin Değerlendirmeleri
4.69 (690 Oy Üzerinden )
4.69 5 1 16 Instagram Takipçi Satın al
Peki ... Neden İnstagram Takipçi Satın Almalısınız ?
 • Türk Yabancı Seçimi
  İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları Nelerdir?
  İnstagram takipçi satın alınması, sosyal medyada instagram hesabınızın etkileşimi açısından büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğunuz paylaşımların sosyal medyada zirvelere ulaşmasında aktif türk takipçi satın almak paylaşımlarınızın veya Ürününüzün bir çok kitleye ulaşmasında yardımcı olacaktır.Ülkemizin en çok tercih edilen aynı zamanda güvenilen sosyal medya hizmeti kurumsal şirketi olarak, bütün Instagram satın alma işlemlerinize anında ve güvenli bir şekilde teslimat sunmaktayız. TakipciKusu firmasından aldığınız siparişin onaylanmasının hemen ardından anlık olarak aktarım gerçekleşmektedir.Gönderim esnasında bir sorun olması durumunda 7/24 aynı zamanda tatil günleride dahil olmak üzere müşteri temsilcilerimiz daima sizlere en iyi hizmet verebilmek için hazır bulunmaktadırlar.Bu bağlamda,TakipciKusu üzerinden yapacağınız siparişlerinizin güvenle gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. ⦁ Tüm siparişlerinizde Anında Teslimat ve 7/24 Destek! ⦁ 5 Yıllık sektörel tecrübelerimiz ile en iyi ve güvenli hizmeti sunmaktayız!
 • Cinsiyet Seçimi
  İnsanların markanızla ilgili farkındalığını arttırın.
  Belirli bir cinsiyetten işlem yapın.
 • Orantılı İzlenme Sayısı
  Takipçilerin kalitesi nedir?
  Takipçi ve beğenilerinizle orantılı izlenmeler alın.
 • Profesyonel Destek
  Hangi Ödeme Seçeneklerini Kabul Ediyorsunuz?
  TakipciKusu firması müşterilerinin her konuda taleplerine çözüm üretebilmek amacıyla, geniş bir yelpazede ödeme kanalları ile birlikte çalışmaktadır. Firmamızdan instagram takipçi satın alırken mobil ödeme seçeneğini, havale veya eft ile banka yoluyla ödeme seçeneğini veya Kredi Kartı ile ödeme yapma seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Bu açıdan ödeme altyapısı olarak Türkiye’nin de önde gelen ödeme aracı olan PayTR ile çalışmaktayız.Satın alma işlemleri esnasında kullanacağınız bilgileriniz kesinlikle ama kesinlikle 3.kişiler tarafından paylaşılamaz.Bu bağlamda TakipciKusu Gizlilik sözleşmesine de göz atabilirsiniz.
 • Neden TakipciKusu'i Seçmelisin?
  Türkiye’de TakipciKusu adını duymamış olan insanların sayısı her geçen gün azalmaktadır. Ülkemiz de bu sektör 5 yılı aşkın bir süredir bulunmaktadır. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek ve yenileyerek şuan geldiğimiz durumumuzda biriken tecrübelerimiz ile sizlere daha güvenli ve daha iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.Yıllardır gelen destekleriniz aynı zamanda TakipciKusu’e duymuş olduğunuz güven bizler için paha piçilemez bir değerdir.
 • Telafi Paketi
  İnstagram Takipçileri Anında teslim Ediliyor Mu?
  Telafi paketi ile düşüşlerin önüne geçin.
 • Yavaş Gönderim
  Instagram takipçilerim düşecek mi?
  Beğenileriniz yavaş gönderim de olabilir !
 • Paketten Ayrılma
  İstediğiniz Zaman Iptal Edin
  İptal etmenizi engelleyecek bir sözleşme vs yok.
50 Ücretsiz Beğeni ile Hizmetimizi Deneyin!
Sadece kullanıcı adınızı yazarak test edin. Giriş yada şifre gerekmez!